Kontakt

Du kan kontakte Trancit og Center For Videndeling via oplysningerne herunder – eller via kontaktformularen

Trancits hovedkontor i Skanderborg

Trancit                                                                      
Adelgade 106
8660 Skanderborg

E-mail: mail@trancit.dk
Tlf: 25 94 94 54

Administrationen i Skanderborg

Chef for Børn & Familier
Michael Hauge Frænde
E-mail: michael.f@trancit.dk
Tlf: 24 82 00 74

Chef for Handicap & Psykiatri
Michael Hauge Frænde
E-mail: michael.f@trancit.dk
Tlf: 24 82 00 74

Chef for Center For Videndeling
Finn Brandt
E-mail: finn@trancit.dk
Tlf: 61 66 24 62

Afdelinger Jylland/Fyn

Områdeleder, Handicap & Psykiatri
Midt- og Nordjylland
Jesper Holm
E-mail: jesper.h@trancit.dk
Tlf: 25 94 22 38

Områdeleder, Børn & Familier
Jylland
Bassam El-Daoud
E-mail: bassam@trancit.dk
Tlf: 40 24 66 86

Områdeleder, Børn & Familier
Jylland
Anna Storgaard
E-mail: anna.s@trancit.dk
Tlf: 20 47 89 68

Afdelinger Sjælland

Områdeleder, Handicap & Psykiatri
Sjælland
Jens Bo Nielsen
E-mail: jens.n@trancit.dk
Tlf: 25 94 49 72

Områdeleder, Børn & Familier
Sjælland
Brian Kanstrup
E-mail: brian.k@trancit.dk
Tlf: 40 24 66 09