Kontakt

Du kan kontakte Trancit og Center For Videndeling via oplysningerne herunder – eller via kontaktformularen

Trancits hovedkontor i Skanderborg

Trancit                                                                      
Adelgade 106
8660 Skanderborg
mail@trancit.dk
Tlf: 25 94 94 54

Administrationen i Skanderborg

Chef for Børn & Familier
Cicek Sahin
E-mail: cicek@trancit.dk
Tlf: 25 94 88 82

Chef for Handicap & Psykiatri
Michael Hauge Frænde
E-mail: michael.f@trancit.dk
Tlf: 24 82 00 74

Chef for Center For Videndeling
Finn Brandt
E-mail: finn@trancit.dk
Tlf: 61 66 24 62

Boligadministrator
Tanja Sand
E-mail: tanja@trancit.dk
Tlf: 25 94 10 88

Afdelinger i jylland/fyn

Områdeleder, Handicap & Psykiatri
Sydjylland/Fyn
Helle Torp
E-mail: helle.bm@trancit.dk
Tlf: 25 94 65 69

Områdeleder, Børn & Familier
Jylland
Bassam El-Daoud
E-mail: bassam@trancit.dk
Tlf: 40 24 66 86

Afdelingsleder, Handicap & Psykiatri
Midt- og Nordjylland
Jesper Holm
E-mail: jesper.h@trancit.dk
Tlf: 25 94 22 38

Afdelinger på sjælland

Områdeleder, Handicap & Psykiatri
Sjælland
Jens Bo Nielsen
E-mail: jens.n@trancit.dk
Tlf: 25 94 49 72

Områdeleder, Børn & Familier
Sjælland
Brian Kanstrup
E-mail: brian.k@trancit.dk
Tlf: 40 24 66 09

Kontaktformular

Dit navn (skal udfyldes)

Din e-mail (skal udfyldes)

Emne

Din besked